Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

DIENOS CITATA iš Urantijos Knygos, Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL, ar Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų.

Mielieji, siūlau jums temą DIENOS CITATA iš Urantijos Knygos, Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL, Rojaus Trejybės apreiškimų knygos Akimirkos Amžinybė, ar kitų mūsų svetainėje patalpintų Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų.
Kaip ją mes pildysime?
Kiekvienai dienai kiekvienas parašo PO VIENĄ citatą.
Tai reiškia, kad tai dienai gali būti kelios ar keliolika citatų, jeigu parašys tą dieną keli ar keliolika mūsų dvasinių brolių ar sesių, tačiau jie SAVO citatą parašys kiekvienai dienai tik VIENĄ. Ir šitoje temoje nereikia JOKIŲ KOMENTARŲ. Tegu čia kalba tik patys cituojami teiginiai, kurie išreiškia ir mūsų nuostatas ir supratimą.
Po kiek laiko mes jau turėsime daug citatų, ir jos taip pat bus mūsų ŠVIESINTOJOS. Ir jas galėsite taikyti savo kasdieniame gyvenime, galbūt rašydami sveikinimus, linkėjimus įvairiomis progomis, panaudoti kur nors kaip kokį šūkį ar kvietimą, galėsite pasiūlyti aptarti su savo draugais, arba net pasinaudoti savo mokymuose, kuriuos suteiksite kitiems savo dvasiniams broliams ir sesėms, kurie nuoširdžiai patys ieško didesnės šviesos. Tai labai nuostabus ir tuo pačiu praktiškas pritaikymas.
Citatas apribokite vienu ar dviem sakiniais, kad būtų galima vien tik iš jos suvokti giluminę prasmę ir be papildomo konteksto, tačiau jeigu manote,kad ji yra aiškesnė tik pateikus visą pastraipą, tuomet pateikite ir tokią citatą, juk svarbu būtent jūsų šviesos perteikimas.
Nurodykite citatos vietą.
Urantijos Knygos Knygos citatos yra žymimos tokiu būdu: 0009-05-06 ir tai reiškia 9 puslapį, 5 pastraipą, ir 6 eilutę pastraipoje. Puslapyje pastraipos skaičiuojamos tik tos, kurios turi pradžią tame puslapyje, todėl jeigu pastraipa prasideda viename puslapyje, o baigiasi kitame puslapyje, o jūsų pateikiama citata yra būtent tame puslapyje, kur citata baigiasi, tada ją pažymėsite nuline pastraipa 00, ir eilutę pažymėsite skaičiuodami 00 pastraipos eilutes. Nurodydami puslapį prieš tai rašote nulius - tris, du, vieną, ar nė vieno, priklausomai nuo to, koks puslapis, nes knygoje yra 2097 puslapiai.
Taip tinka nurodyti ir citatas iš Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL, nes dabar yra tik vienas knygos leidimas, tad pagal puslapius visi galės lengvai surasti knygoje. Lygiai taip pažymėkite ir tas citatas, kurios yra paimtos iš Rojaus Trejybės apreiškimų knygos Akimirkos Amžinybė.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2009-10-30 22:38:55

Komentarai

Kadangi jūsų asmenybė vis daugiau ir daugiau įgauna panašumo į Mane, tai ir tas būdas, kaip susitvarkyti bet kokioje situacijoje taip pat yra Mano, gautas per jūsų Minties Derintoją, Mano dalelę jūsų viduje. O jį sudaro ne kas nors kita, kaip tik jūsų meilės virpesiai. Štai kodėl net ir pačioje sudėtingiausioje situacijoje Manoji meilė tikrai atvers jūsų protui labai aiškų ir paprastą sprendimą, kad jis būtų tuoj pat įgyvendintas.
Ir šituo paprastumu jūs iš tiesų augate, kadangi be šito realaus ir asmeninio augimo jūs būtumėte veikę labai sudėtingais būdais, kreipdami dėmesį ne į tos problemos sprendimą, o į tai, kaip geriausiai su ja susitvarkyti galėtų jūsų protas. Ir būtų buvę tiesiog natūralu ieškoti pačių sudėtingiausių sprendimų vietoje to, kad būtų ieškoma kuo paprasčiausių.
Dėl to, augimą sudaro ir paprastumas, nes Aš visada pabrėžiu, kad genialumas yra paprastume ir aiškume. Tai yra Mano metodas jus vystyti, kuo aiškesniu ir paprastesniu būdu į jūsų tobulumą kaip Mano sūnus net ir sprendžiant sudėtingas problemas.
/ Tėvo dvasia, Minties Derintojas, apie augimą, 2006 01 10 13.55 /


Violeta (vilnius)
2010-03-23 16:43:06



Sitie serafimai moko kantrybes vaisingumo: Kad sastingis yra tikra mirtis, bet perdaug spartus augimas yra lygiai tiek pat savizudiskas; kaip vandens lasas is aukstesnio lygio krinta i zemesni, ir toliau tekedamas, visa laika juda zemyn del vienas po kito einanciu nedideliu kritimu, taip ir visa laika i virsu yra zengimas pirmyn morontijos ir dvasios pasauliuose-ir lygiai tiek pat letai ir lygiai tokiais pat palaipsniais etapais. 0435-05-01

Nijole
2010-02-05 20:40:51



Mano mokymas jus zadina atsibusti, apsidairyti,ir pamatyti kelio krypti i asmenini islikima per itikejima ir Tevo atradima savo viduje. Taciau mano mokymai nera itikejimas ir Tevo atradimas jusu viduje.Ta jus turite padaryti patys, kiekvienas asmeniskai.Sito vietoje jusu padaryti as negaliu. Tiktai jus , kiekvienas sprendziate, ar norite patirti islikima po jusu kuno materialios mirties, ar jums jau uztenka sito gyvenimo. 293-01

Nijole
2010-02-02 21:52:37



Šiolaikiniai protingi vyrai ir moterys Jėzaus religijos vengia bijodami to,ką ji padarys jiems-ir su jais.Ir šitoji baimė yra visiškai pagrįsta.Jėzaus religija savo tikinčiuosius,tikrai,valdo ir transformuuoja,reikalaudama,jog žmones savo gyvenimą paskirtų tam,kad stengtųsi pažinti Tėvo danguje valią,ir nurodydama,kad gyvenimo energijos būtų pašvęstos nesavanaudiškai tarnystei žmogaus brolijai.
Savanaudiški vyrai ir moterys tokios kainos tiesiog nemokės net ir už didžiausius kada nors mirtingajam žmogui pasiūlytus dvasinius turtus.Tiktai tada,kada žmogų pakankamai nuvils kankinantis napasitenkinimas,kuris lydi savanaudiškumo kvailus ir apgaulingus siekius,ir vėliau,kada jis bus linkęs iš visos širdies atsigręžti į karalystės evangeliją,Jėzaus iš Nazareto religiją.2083-03-08.


IRENA
2010-03-20 08:34:25



Dieviškai tobulas tvarinys ir evoliuciškai ištobulintas tvarinys dieviškumo potencialo laipsniu yra lygūs, bet jie skiriasi rūšimi. Tam, kad pasiektų tarnystės aukštybę, turi vienas priklausyti nuo kito. Evoliucinės supervisatos priklauso nuo tobulos Havonos, kad savo kylantiesiems piliečiams užtikrintų galutinį mokymą, bet lygiai taip ir centrinei tobulai visatai tikrai yra reikalingas tobulėjančių supervisatų egzistavimas tam, kad būtų užtikrintas jos besileidžiančiųjų gyventojų vystymasis iki galo. 0362-04



rimantas ( Kaunas )
2010-03-20 08:12:30



Tai yra šventas ir dieviškas faktas, jog tokie žemi ir materialūs tvariniai, kaip Urantijos žmogiškosios būtybės, yra Dievo sūnūs, Aukščiausiojo įtikėjimo vaikai. “Žiūrėkite, kokią meilės išraišką Tėvas padovanojo mums, kad mus reikėtų vadinti Dievo sūnumis." “Visiems tiems, kurie jį priėmė, jis suteikė galią suvokti, kad jie yra Dievo sūnūs." Nors "to, kas jūs tikrai būsite, dar nesimato," bet net ir dabar "jūs esate įtikėjimo Dievo sūnūs"; "nes jūs negavote vergystės dvasios, kurios vėl bijotumėte, bet jūs gavote sūnystės dvasią, su kuria jūs sušunkate, ‘mūsų Tėve.’”(0448 -01)

Tadas
2010-04-16 15:42:24



Protas yra dieviškumo dovana, bet jis nėra nemirtingas, kada veikia be dvasinės įžvalgos, ir kada neturi sugebėjimo garbinti ir trokšti išlikimo.0403 05 03.

Laima(Velžys)
2010-04-05 12:08:36



Kosminio proto ryšys ir pagalbinių proto dvasių tarnavimas sukuria tinkamą fizinį tabernakulį besivystančiai žmogiškajai būtybei. Lygiai taip ir morontinis protas individualizuoja morontinę formą visiems išlikusiems mirtingiesiems. Kaip mirtingas kūnas yra asmeniškas ir būdingas kiekvienai žmogiškajai būtybei, taip ir morontinė forma tikrai bus labai individuali ir adekvačiai būdinga tam kuriančiajam protui, kuris joje viešpatauja. Nėra dviejų morontinių formų, kurios viena į kitą būtų labiau panašios negu du žmogiškieji kūnai. Morontinės Energijos Prižiūrėtojai suteikia, o patarnaujantys serafimai parūpina, nediferencijuotą morontinę medžiagą, su
kuria morontinė gyvybė gali pradėti veikti. Ir po morontinio gyvenimo paaiškės, jog dvasinės formos lygiai taip yra skirtingos, asmenės, ir būdingos jų viduje gyvenantiems atitinkamiems dvasiniams protams.0483-04


rimantas ( Kaunas )
2010-04-05 10:19:47



Jeigu jus esate su manimi, kada taria mano varda jusu lupos,tuomet zenkite dar viena zingsni i prieki, isgirskite, kaip as beldziuosi i jusu sirdi, kad atvertumete jos duris ir as galeciau ieiti i vidu, kad mane jaustumete ir patirtumete ne tik tada, kada mano varda taria jusu lupos, bet ir kada tik yra atverta jusu sirdis ir kada jus darote gerus darbus kitiems, net ir netariant jusu lupoms mano vardo.320-03-09

Nijole
2010-04-04 22:37:35



Sekmadienio rytą antrą keturiasdešimt penkios,Rojaus įsikūnijimu komisija,susidedanti iš septynių nenustatytų Rojaus asmenybių,atvyko į vietą ir nedelsiant išsidėstė prie kapavietės.Be dešimties minučių trečią,iš Juozapo naujosios kapavietės ėmė sklisti sumaišytos materialios ir morontinės veiklos intensyviosios vibracijos,o dvi minutės po trijų,šitą sekmadienio rytą,balandžio 9-ąją,30m.po Kr.gim..,prisikėlusi Jėzaus iš Nazareto morontinė forma ir asmenybė išėjo iš kapavietės.(2021-189-01)

Fredas
2010-04-04 20:49:25




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal