Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

DIENOS CITATA iš Urantijos Knygos, Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL, ar Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų.

Mielieji, siūlau jums temą DIENOS CITATA iš Urantijos Knygos, Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL, Rojaus Trejybės apreiškimų knygos Akimirkos Amžinybė, ar kitų mūsų svetainėje patalpintų Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų.
Kaip ją mes pildysime?
Kiekvienai dienai kiekvienas parašo PO VIENĄ citatą.
Tai reiškia, kad tai dienai gali būti kelios ar keliolika citatų, jeigu parašys tą dieną keli ar keliolika mūsų dvasinių brolių ar sesių, tačiau jie SAVO citatą parašys kiekvienai dienai tik VIENĄ. Ir šitoje temoje nereikia JOKIŲ KOMENTARŲ. Tegu čia kalba tik patys cituojami teiginiai, kurie išreiškia ir mūsų nuostatas ir supratimą.
Po kiek laiko mes jau turėsime daug citatų, ir jos taip pat bus mūsų ŠVIESINTOJOS. Ir jas galėsite taikyti savo kasdieniame gyvenime, galbūt rašydami sveikinimus, linkėjimus įvairiomis progomis, panaudoti kur nors kaip kokį šūkį ar kvietimą, galėsite pasiūlyti aptarti su savo draugais, arba net pasinaudoti savo mokymuose, kuriuos suteiksite kitiems savo dvasiniams broliams ir sesėms, kurie nuoširdžiai patys ieško didesnės šviesos. Tai labai nuostabus ir tuo pačiu praktiškas pritaikymas.
Citatas apribokite vienu ar dviem sakiniais, kad būtų galima vien tik iš jos suvokti giluminę prasmę ir be papildomo konteksto, tačiau jeigu manote,kad ji yra aiškesnė tik pateikus visą pastraipą, tuomet pateikite ir tokią citatą, juk svarbu būtent jūsų šviesos perteikimas.
Nurodykite citatos vietą.
Urantijos Knygos Knygos citatos yra žymimos tokiu būdu: 0009-05-06 ir tai reiškia 9 puslapį, 5 pastraipą, ir 6 eilutę pastraipoje. Puslapyje pastraipos skaičiuojamos tik tos, kurios turi pradžią tame puslapyje, todėl jeigu pastraipa prasideda viename puslapyje, o baigiasi kitame puslapyje, o jūsų pateikiama citata yra būtent tame puslapyje, kur citata baigiasi, tada ją pažymėsite nuline pastraipa 00, ir eilutę pažymėsite skaičiuodami 00 pastraipos eilutes. Nurodydami puslapį prieš tai rašote nulius - tris, du, vieną, ar nė vieno, priklausomai nuo to, koks puslapis, nes knygoje yra 2097 puslapiai.
Taip tinka nurodyti ir citatas iš Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL, nes dabar yra tik vienas knygos leidimas, tad pagal puslapius visi galės lengvai surasti knygoje. Lygiai taip pažymėkite ir tas citatas, kurios yra paimtos iš Rojaus Trejybės apreiškimų knygos Akimirkos Amžinybė.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2009-10-30 22:38:55

Komentarai

Pyktis yra materialus pasireiškimas, kuris, apskritai, išreiškia tą dydį, kokiu dvasinė prigimtis nesugeba valdyti sujungtos intelektualios ir fizinės prigimties. Pyktis rodo, kad jums stinga tolerantiškos broliškos meilės, taip pat, kad jums trūksta savigarbos ir savikontrolės. Pyktis ardo sveikatą, gadina protą, ir trukdo žmogaus sielos dvasiniam mokytojui.1673-02-01

Vytautas/Vilnius
2010-03-30 08:15:13



Didžiausia kosmoso kančia yra tai, kad jis niekada nepatyrė kančios. Tiktai mirtingieji mokosi išminties patirdami sukrėtimus. 0556-02-12

Onutė/Vilnius
2010-04-10 19:07:08



Žvaigždės ryškiausiai yra matomos iš empirinių gelmių vienišos izoliacijos, o ne nuo apšviestų ir ekstazę keliančių kalnų viršūnių. 0556-02-13

Laima (Vilnius)
2010-03-30 18:14:58



Gailestingumo laiko uzdelsimai yra pagal Kureju laisvos valios mandata. Is tokio metodo, kada su nusidejeliais maistininkais yra elgiamasi kantriai, visata turi gauti geri. Nors tai yra tikrai teisinga, kad tam, kuris apmasto ir daro blogi negali is blogio kilti geris, lygiai taip teisinga yra ir tai, jog visi dalykai (iskaitant ir blogi potencialu ir pasireiskianti) veikia drauge gerio labui visoms butybems, kurios pazista Dieva, su meile nori vykdyti jo valia, ir kyla Rojaus link pagal jo amzinaji plana ir dieviskaji tiksla.0616-06-01

Nijole
2010-04-10 21:15:16



Visose šitose psichinėse spekuliacijose yra didžiulis pavojus dėl to, kad vizijos ir kitokie vadinamieji mistiniai patyrimai, drauge su neįprastais sapnais, gali būti palaikyti dieviškaisiais pranešimais žmogiškajam protui.1099-04-02

Onutė/Vilnius
2010-02-04 19:24:24



Kada fizinės sąlygos yra pribrendusios, tada gali įvykti staigus protinis vystymasis; kada proto būsena yra palanki, tada gali įvykti staigios dvasinės transformacijos; kada dvasinės vertybės suvokiamos deramai, tada yra pastebimos kosminės prasmės, ir tokia asmenybė vis labiau yra paleidžiama iš laiko varžtų ir išlaisvinama iš erdvės apribojimų. 0740-03


rimantas ( Kaunas )
2010-03-30 08:02:33



Jeigu tik jūs suvoktumėte, kiek dar laukia jūsų sielai atradimų ir pakilimų, tai Manojo evoliucinio plano neneigtumėte, bet padėtumėte jį Man įgyvendinti. Juk šį planą Aš sumaniau ne tik savo malonumui, bet ir jūsų. Jūs mėgstate pažinti kitus kraštus, kitus žmones, nes šitaip jūs vystotės. O Aš jums parengiau keliones ne tik po kitus kraštus, bet ir po kitus pasaulius. Ir per juos keliaudami turėsite vis tobulesnius mokytojus ir vis labiau pažinsite Mano ir jūsų kūriniją ir vis daugiau patirsite Mane savo viduje ir visoje kūrinijoje ir patys dar labiau pajusite, kad vystotės Mano viduje.
Taip, Aš sukūriau EVOLIUCIJĄ, bet evoliucija Manęs NEPRANOKSTA. Ji yra MANYJE. Ir jūs tapsite tobuli, net ir tokie tobuli, koks esu tobulas Aš, ir tapsite tokie tobuli MANYJE.
/ Tėvo-Rojaus Trejybės Asmenų mokymai. Tėvo dvasia, Minties Derintojas, apie evoliuciją. /


Violetsa(Vilnius)
2010-03-31 14:21:41



Nors plika žmogaus akis gali matyti tik du ar tris dangaus kūnus už Orvontono supervisatos ribų,bet jūsų teleskopai tiesiogine prasme atskleidžia milijonų milijonus šitų fizinių visatų formavimosi procese.Didžioji dalis žvaigždėtų valdų,vizualiai atsivėrusių ieškojimams su jūsų šiandieniniais teleskopais,yra Orvontone,bet fotografinę techniką turintys didesnieji teleskopai įsiskverbia nepalyginamai toliau už didžiosios visatos ribas į išorinės erdvės sferas,kur vyksta neapsakomo skaičiaus visatų organizavimas.Ir vis tik yra dar kiti milijonai visatų,kurių negalima pamatyti su jūsų šiandieniniais instrumentais.(0130-12-02)

Fredas
2010-03-31 09:49:10



Būtent mano šitie mokymai ir yra skirti tam, kad jūs vis realiau suvoktumėte, kad jūsų tikrasis aš, Tėvo padovanota asmenybė, ir turi prasikalti per jūsų žemiškojo ir žmogiškojo savanaudiško proto lukštą, kad galėtų gyvai ir prasmingai ne tik kalbėtis su Tėvu, bet ir tarnauti Jam ir visai kūrinijai, darant gerus darbus kasdien ir nelaukiant už tuos darbus jokio materialaus ar kitokio atlygio, kuris taip traukia žemesnįjį ir savanaudišką žmogaus ego.
173-02

Gaile
2010-02-05 09:01:19



Kai del mirtingojo islikimo galimybiu, tai tebunie karta ir visiems laikams aisku: Mirtingosios egzistencijos kiekvienos imanomos fazes visos sielos isliks su salyga, jeigu jos parodys nora bendradarbiauti su viduje gyvenanciais savo Derintojais ir isreiks troskima surasti Dieva ir pasiekti dieviska tobuluma, nors sitie troskimai butu ne daugiau kaip pirmieji nestiprus primityvaus suvokimo kas yra " tikroji sviesa, kuri apsviecia kiekviena zmogu , kuris ateina i si pasauli," virpesiai. 0447-04-01

Nijole
2010-02-12 20:24:12




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal