Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

DIENOS CITATA iš Urantijos Knygos, Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL, ar Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų.

Mielieji, siūlau jums temą DIENOS CITATA iš Urantijos Knygos, Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL, Rojaus Trejybės apreiškimų knygos Akimirkos Amžinybė, ar kitų mūsų svetainėje patalpintų Tėvo-Rojaus Trejybės mokymų.
Kaip ją mes pildysime?
Kiekvienai dienai kiekvienas parašo PO VIENĄ citatą.
Tai reiškia, kad tai dienai gali būti kelios ar keliolika citatų, jeigu parašys tą dieną keli ar keliolika mūsų dvasinių brolių ar sesių, tačiau jie SAVO citatą parašys kiekvienai dienai tik VIENĄ. Ir šitoje temoje nereikia JOKIŲ KOMENTARŲ. Tegu čia kalba tik patys cituojami teiginiai, kurie išreiškia ir mūsų nuostatas ir supratimą.
Po kiek laiko mes jau turėsime daug citatų, ir jos taip pat bus mūsų ŠVIESINTOJOS. Ir jas galėsite taikyti savo kasdieniame gyvenime, galbūt rašydami sveikinimus, linkėjimus įvairiomis progomis, panaudoti kur nors kaip kokį šūkį ar kvietimą, galėsite pasiūlyti aptarti su savo draugais, arba net pasinaudoti savo mokymuose, kuriuos suteiksite kitiems savo dvasiniams broliams ir sesėms, kurie nuoširdžiai patys ieško didesnės šviesos. Tai labai nuostabus ir tuo pačiu praktiškas pritaikymas.
Citatas apribokite vienu ar dviem sakiniais, kad būtų galima vien tik iš jos suvokti giluminę prasmę ir be papildomo konteksto, tačiau jeigu manote,kad ji yra aiškesnė tik pateikus visą pastraipą, tuomet pateikite ir tokią citatą, juk svarbu būtent jūsų šviesos perteikimas.
Nurodykite citatos vietą.
Urantijos Knygos Knygos citatos yra žymimos tokiu būdu: 0009-05-06 ir tai reiškia 9 puslapį, 5 pastraipą, ir 6 eilutę pastraipoje. Puslapyje pastraipos skaičiuojamos tik tos, kurios turi pradžią tame puslapyje, todėl jeigu pastraipa prasideda viename puslapyje, o baigiasi kitame puslapyje, o jūsų pateikiama citata yra būtent tame puslapyje, kur citata baigiasi, tada ją pažymėsite nuline pastraipa 00, ir eilutę pažymėsite skaičiuodami 00 pastraipos eilutes. Nurodydami puslapį prieš tai rašote nulius - tris, du, vieną, ar nė vieno, priklausomai nuo to, koks puslapis, nes knygoje yra 2097 puslapiai.
Taip tinka nurodyti ir citatas iš Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL, nes dabar yra tik vienas knygos leidimas, tad pagal puslapius visi galės lengvai surasti knygoje. Lygiai taip pažymėkite ir tas citatas, kurios yra paimtos iš Rojaus Trejybės apreiškimų knygos Akimirkos Amžinybė.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2009-10-30 22:38:55

Komentarai

Tevas myli kiekviena is savo sunu, ir sitoji meile yra ne maziau kaip tikra, sventa, dieviska, neribota, amzina, ir unikali - tokia meile, kuri yra padovanota sitam sunui ir tam sunui individualiai, asmeniskai ir isimtinai. Ir tokia meile visiskai uztemdo visus kitus faktus. Sunyste yra auksciausias tvarinio rysys su Kureju. 0454-02-05

Nijole
2010-02-15 23:10:54



Tėviška meilė patiria palaimą, kad atsako gėriu į blogį – daro gėrį atsimokėdama už neteisingumą. 1575-09

Onutė/Vilnius
2010-01-26 15:57:14



Jeigu kuo nors nesate patenkinti ir manote,kad kažkas turėtų būti keičiama, kad pasaulis patirtų daugiau šviesos ir meilės, taip pat apsispręskite,laisva valia,kaip jūs asmeniškai kiekvienas, galite daugiau tapti aktyvus,kad šitoji Tėvo meilė ir šviesa apimtų jus ir iš jūsų pasklistų į aplinką,į visą žmoniją, į visą kūriniją.KJV 158-02-03

Astra
2010-04-23 08:11:31



Jeigi tiktai jūs galėtumėte aplankyti tokią planetą, kuri yra pažengusiame į priekį išsivystymo etape, tuomet greitai suvoktumėte tas priežastis, kurios numato skirtingą kylančiųjų mirtingųjų priėmimą gyvenamuosiuose ir aukščiausiuose morontiniuose pasauliuose. Jūs greitai suprastumėte, jog būtybės, einančios tolyn iš tokių aukštai išvystytų sferų, yra pasirengusios atnaujinti savo kilimą į Rojų labai toli pralenkdamos vidutinius mirtinguosius,atvykstančius iš sujaukto ir atsilikusio pasaulio, tokio, kaip Urantija.
0624-04

Gaile
2010-01-26 12:06:23



Net ir po dar didesnės pažangos ir tolimesniųjų atradimų, po to, kada Urantija milžiniškai pažengs tolyn į priekį, lyginant su dabartinėmis žiniomis, nors jūs ir turėtumėte pasiekti materijos elektrinių vienetų energetinių apsisukimų kontrolę tokiu laipsniu, kad keistumėte jų fizinius pasireiškimus – net ir po visos tokios įmanomos pažangos, mokslininkai tikrai amžinai liks bejėgiai, kad sukurtų bent vieną materijos atomą arba sukurtų bent vieną energijos kvantą, arba prie materijos kada nors pridėtų tai, ką mes vadiname gyvybe. 0468-02


rimantas ( Kaunas )
2010-01-26 08:10:45



Venkite nesąžiningumo ir nedorumo visose savo pastangose pamokslaudami tiesą ir skelbdami evangeliją. Nesiekite nepelnyto pripažinimo ir nenorėkite neužtarnautos simpatijos. Meilę plačiai priimkite tiek iš dieviškųjų, tiek ir iš žmogiškųjų šaltinių, nesvarbu, kokie būtų jūsų nuopelnai, ir atsakydami patys mylėkite dosniai. Bet visuose kituose reikaluose, kurie yra susiję su garbe ir liaupsinimu, siekite tiktai to, kas sąžiningai priklauso jums. 1740-06

Laima (Vilnius)
2010-01-26 00:40:12



Kodėl jūs nenorite žengti šito kelio savo paties labui?

Kodėl jūs stengiatės atidėlioti šitą žengimą gilesniu požiūriu, skvarbesniu žvilgsniu žvelgdami į Mane?

Kodėl jūs nenorite šito? Tai yra jūsų labui.

Kodėl jūs sau tampate priešai?

Kodėl jūs nenorite tapti Mano ambasadoriais?

Kodėl jūs nenorite tapti Mano, mylinčiais kitus savo sielos brolius, Mano sūnumis?

Kodėl jūs stengiatės išsisukinėti nuo Manojo kelio, suteikto jums, jau dabar, esančio jūsų viduje?
- Tėvo dvasia, Minties Derintojas, atsigręžkite į mane, 2007 11 24


Violeta(Vilnius)
2010-03-12 10:46:19



Tėvas man, drauge su Visatos Motina Dvasia, patikėjo sukurti visatą ir jos gyvybės šeimą, kuri vis labiau ir labiau atitiktų Jo kūrinijos šeimos vystymo planą. Dėl to, aš negaliu įvykdyti Tėvo evoliucinio tvarinių šeimos tobulinimo plano, jeigu jūs man nepadėsite ir patys, kiekvienas, asmeniškai, neprisidėsite prie šito plano įgyvendinimo. 320-02

Štai kokia yra jūsų sprendimų vertė ir atsakomybė. 320-03

Aš jus, kaip visatos vienas iš Dviejų Sukūrėjų ir Valdovų, kviečiu ateiti man į pagalbą ir padėti man įvykdyti Tėvo pavestą užduotį. Be jūsų pagalbos aš šitos nuostabios užduoties įgyvendinti negaliu, nes jos viena iš sudedamųjų dalių yra tokia, kad vien tik mano pastangų nepakanka, kad įvykdyčiau visą užduotį. Šitoji dalis yra bendra ir jums, ir man. Tik jūsų dvasinis vystymasis leidžia įgyvendinti man Tėvo pavestą visą visatos šeimos vystymo užduotį. Štai dėl ko aš į jus kreipiuosi, kad jūs manęs nenuviltumėte ir neišduotumėte, jeigu mano vardą kartojate savo kasdieniame gyvenime. 320-04 01-09 /Kalbu jums vėl.


Violeta(Vilnius)
2010-02-17 13:18:57



Per visą laiką ir erdvę ir bet kokios prigimties visos tikrovės atžvilgiu veikia nepalenkiamas ir neasmenis dėsnis, kuris yra ekvivalentiškas kosminės apvaizdos veikimui. Gailestingumas apibūdina Dievo meilės požiūrį į individą; nešališkumas motyvuoja Dievo požiūrį į visumą. Dievo valia nebūtinai vyrauja dalyje – bet kokios asmenybės širdyje – bet jo valia iš tikrųjų valdo visumą, visatų visatą. 0137 04

Laima(Velžys)
2010-02-17 11:48:45



Žmogiškoji asmenybė yra tapatinama su protu ir dvasia, kuriuos materialiame kūne gyvybė laiko drauge funkcinio ryšio dėka. Šitas veikiantis tokio proto ir dvasios ryšys nesukuria proto ir dvasios savybių ar požymių kokios nors kombinacijos, bet vietoje šito atsiranda visiškai nauja, originali, ir unikali visatos vertybė, potencialiai turinti amžiną išlikimą, siela. 1218-02


rimantas ( Kaunas )
2010-02-17 08:14:35




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal