40. Algimanto mokymas apie visuomenę ir ELITĄ, 2014 05 10

Spausdinti
Dokumentų sąrašas

Mokymas apie visuomenę ir ELITĄ, 2014 05 10

Šiandien mūsų planeta pergyvena LABAI SUNKŲ LAIKOTARPĮ, KADA ŽMONIJA YRA SUSKALDYTA Į DAUGYBĘ TERITORIJŲ, PASIVADINUSIŲ VALSTYBĖMIS, KURIOSE ATSKIROS GRUPUOTĖS, PASIVADINUSIOS POLITINĖMIS PARTIJOMIS, MULKINA VISUS, NEMĄSTANČIUS, O MĄSTANČIUS IŠSTUMIA IR POLITIKOS ARENOS, KAIP DIDŽIAUSIUS KLIUVINIUS PARTINIŲ INTERESŲ ĮGYVENDINIMUI, KADA DIEVO SAMPRATA YRA TIK ŽEMU IR NEGYVU IDĖJOS LYGIU SUJAUKTA IR UŽSPĘSTA TARP NEGYVŲ RITUALŲ TŪKSTANČIUOSE SEKTŲ, Į KURIAS YRA SUSISKALDŽIUSIOS VISOS EVOLIUCINĖS – ŽMOGAUS SUGALVOTOS – RELIGIJOS, KADA POLITIKAI ATVIRAI MELUOJA ŽMONĖMS, IR NIEKAS NEGALI JŲ PRIVERSTI PRIPAŽINTI, KAD JIE TIKRAI YRA MELAGIAI IR APGAVIKAI, IR JIEMS NE VIETA POLITIKOJE IŠ VISO, KADA VERSLININKAI IŠNAUDOJA IR APGAUDINĖJA SAVO SAMDOMUS DARBUOTOJUS, O TAIP PAT IR VISUOMENĘ – VALSTYBĘ – VYKDYDAMI NEDORĄ VERSLO POLITIKĄ, KADA ŠEIMOJE NĖRA NE TIK SANTARVĖS, DARNOS, IR HARMONIJOS, BET JOJE VYRAUJA TAIP PAT APGAULĖ, BAIMĖ, IR SIEKIMAS SAVANAUDIŠKŲ INTERESŲ TENKINIMO KITŲ ŠEIMŲ SĄSKAITA, KADA MOKYKLA VAIKUS IŠ VISO NUSTOJO MOKYTI DIDESNĖS TIESOS IR ŠVIESOS, TAPUSI POLITIKOS IR VISUOMENĖS GRUPUOČIŲ INTERESŲ TENKINTOJA VISŲ VAIKŲ NUŽMOGINIMO SĄSKAITA, KAI VAIKAS, KUO VYRESNIS TAMPA, TUO LABIAU DVIVEIDIŠKUMO KAUKĖ PRILIMPA PRIE JO VEIDO ODOS, KAI JIS IŠ VISO NUSTOJA SUPRASTI, KAS YRA TIESA IR TEISINGUMAS, KAS YRA MEILĖ IR DORA, KAS YRA KILNUMAS IR GYVENIMO PRASMĖ, KAS YRA GĖRIS IR GROŽIS, KAS YRA IDEALAI IR VERTYBĖS, KAS YRA TIKROVĖ IR TIKROVĖS ŠALTINIS IR CENTRAS – ROJAUS TREJYBĖ-AŠ ESU, KADA TĖVAI NIEKINA MOKYTOJUS, O MOKYTOJAI – TĖVUS, KADA JŲ GYVENIME VIEŠPATAUJA DVIVEIDYSTĖ IR APGAULĖ, MELAS IR SAVANAUDIŠKUMAS, NES JŲ NIEKAS NEMOKĖ GYVENTI TIESA IR TIKROVE NUO PAT MAŽYLIO PIRMOSIOS ŠYPSENOS, NUO PIRMOJO SKIEMENS, NUO PIRMOJO ŽODŽIO, NUO PIRMOJO ŽODŽIO, NUO PIRMOJO DRAUGO, NUO PIRMOJO MOKYTOJO, NUO PIRMOJO SAVARANKIŠKO SPRENDIMO – GYVENTI TIESA IR TIKROVE KASDIEN, NUOLAT – BŪTENT DĖL TO JIE IR PATYS NEŽINO NEI KAS YRA TIESA, NEI KAS YRA TIKROVĖ, TODĖL ŠITO NEGALI MOKYTI IR SAVO VAIKŲ. JIE NEKALTI.

Tai kas gi vis dėlto yra KALTAS dėl tokios SUKREIVINTOS tikrovės? Ir iš viso, ar gali būti KAS NORS KONKREČIAI dėl to kaltas, kada tamsoje klaidžioja visa žmonija – septyni milijardai žmonių yra tamsos labirinte ir aklavietėje?

O kaip gi? Aišku, kad yra kaltieji. Jeigu mažas vaikas neturi pradinių higienos įgūdžių ir mandagumo apraiškų, kalti jo tėvai, kurie šito jam neįdiegė savo gyvu ir kupinu meilės bendravimu. Jeigu paaugliai yra storžieviai ir cinikai, kalti yra mokyklos mokytojai, neįskiepiję jiems prasmingo gyvenimo siekio visų labui, jeigu jaunimas nusivilia savo gyvenimu ir bėga iš Lietuvos, kalta politinė sistema, kuri neleidžia jaunam žmogui laisvai skleistis jo kūrybinėms galioms, kurias jis gauna iš KŪRĖJO – ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU, jeigu pensininkai negali sudurti galo su galu, o ir dirbantieji negali sau leisti mėgautis GYVENIMU, kalta yra POLITINĖ VALSTYBĖS VALDŽIA, kuri netapo ELITU, NORS PRIVALĖJO TAPTI.

Liūdna tą man rašyti, bet žmonės nežino, KAS yra elitas, nes jų niekas net ir šito NEMOKĖ. Vieni mano, jog elitas – tai turtingi žmonės, kurie ko nors pasiekė savo darbu, todėl gali pamokyti ir kitus. Kiti yra net įsitikinę, jog elitas, tai – tie, kurie lankosi prabangiuose kviestiniuose – uždaruose – vakarėliuose, apie kurių dalyvius rašo blizgantys ir tušti žurnalai, arba rodo lėkštos ir tuščios televizijos laidos. Dar kiti mano, kad elitas, tai – tie, kurie yra populiarūs, tai – ir dainininkai, ir aktoriai, ir politikai, ir advokatai, ir rašytojai, sportininkai, ir dar kas nors, kas neišlenda iš televizijos ekranų ar laikraščių puslapių – su jais – pokalbiai ir interviu – žiūrovui ar skaitytojui – tai kasdienis reginys ar skaitinys. LAIMEI, jog visos tokios nuomonės neturi nieko bendro su ELITU.

Elitas – tai ŠVIESOS skleidėjas MEILĖS motyvų ir VISŲ labui.

TOKS žmogus visada yra NUOŠIRDUS, BE KAUKĖS, NETURI DVIVEIDIŠKUMO apraiškų. Todėl jis ir gali SAVO GYVENIMU – KUPINU NUOŠIRDUMO, PRASMĖS, IR VERTYBIŲ – VESTI KITUS, NES KITI JUO PATIKI, mato jo TIKRUMĄ, TEISINGUMĄ, IR MEILĘ. To dar maža, netrukus VISA TAI IMA PAJAUSTI SAVO VIDUMI, SAVO DVASINE ASMENYBE, kuri pranoksta fizinį kūną ir materiją aplinkui. Dėl to atsiranda vis didesnis PASITIKĖJIMAS tokiu GYVU elitu. Ir būtent toks elitas yra VIENINTELIS, nes jis yra nuo KŪRĖJO – ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU, ir sumanytas, kad būtų įgyvendintas evoliucijos planas visoje planetoje – vesti planetą – žmoniją į RYŠKESNĘ ŠVIESĄ, net ir taip, kaip veda iš vidaus Kūrėjas. Štai kodėl ELITAS NIEKADA NESUDARYS TOKIŲ GYVENIMO SĄLYGŲ, KURIOSE GALĖTŲ PASIREIKŠTI NETEISINGUMAS AR SAVANAUDIŠKUMAS. Štai kodėl elitas turi turėti gyvą atsivėrimą Rojaus Trejybei-AŠ ESU, kad visada jaustų jos IŠMINTĮ IR VEDIMĄ IŠ VIDAUS, jog galėtų priimti IŠMINTINGUS SPRENDIMUS NE SAVO, BET VISŲ LABUI.

Ir kaip yra lengva ir nuostabu, kada ŽINAI, kad ELITO nereikia susigalvoti, nes ELITAS yra suteiktas KŪRĖJO.

ŠIANDIEN MŪSŲ PLANETOJE ELITAS – TAI URANTAI, RYŽTINGAI IR DRĄSIAI ŽENGIANTYS GYVUOJU KELIU, PAKELIUI Į SAVOJO LIKIMO ĮGYVENDINIMĄ – Į ROJŲ, PAS SAVO TIKRUOSIUS TĖVUS – ROJAUS TREJYBĘ-AŠ ESU.

Ir visiškai nesvarbu, kad urantų nėra nei dabartinės LIETUVOS televizijos laidose, nei laikraščių puslapiuose, elitas – urantai – yra VISATOS PROGRAMOSE, IR MŪSŲ GYVENIMĄ LABAI ATIDŽIAI STEBI VISA VISATA – KAIP MUMS SEKASI, AR IŠTVERSIME, AR ATSILAIKYSIME IR IŠLIKSIME ELITU, AR PASIRINKSIME LENGVESNĮ KLYSTKELĮ IR AKLAVIETĘ PROTUI, KAIP TĄ PASIRINKO MILIJARDAI DVASIOS BROLIŲ IR SESIŲ URANTIJOJE?

Vakar gavau laišką iš Laimos, gyvenančios Jungtinėse Valstijose:
------------------------
Mielas Algimantai.
Su sypsena veide ir dziugia sirdimi rasau tau, mielas broli. Smagu tave taip pavadinti. Esi toks artimas, savas ir ta sviesa , meile sklindanti is taves labai ikvepia ir pakyleja. Kaip visada Rojaus Trejybes, AS ESU pamokymai perduodami tavo lupomis, sminga tiesiai i visa mano esybe iki pat maziausiu lasteliu ir susilieja su meile i viena visuma. Taip naturaliai geriu ta gyva zodi, kuris ilgai skamba mano sirdyje po musu pokalbiu telefonu. Aciu tau ,kad esi padovanotas mano gyvenime. Aciu, kad esu pazadinta tam gyvam keliui, gyvai meilei ir sviesai. Kuo daugiau ir gyliau atsiveriant Rojaus Trejybei ir AS ESU, tuo daugiau pradedu matyti kiek aplinkui tamsos ir kokie visi miegantis vaiksto kabutese “gyvena.”
Pries kelias dienas abu kalbejomes telefoniu ir naujo isukio laukti ilgai nereikejo.
Kaip sakiau, mano anukas septyniu metuku, gyvena Lietuvoje ir lanko kataliku mokyklos pirma klase. Mes abu pora kartu per savaite bendraujame skaipo pagalba ( puikus isradimas). Daznai jis manes klausia kaip Dievas atrodo. Jis zino ir man sake, kad Dievas yra jo sirdeleje. Ir daznai jo protas iseina pasivaikscioti, kaip jis man sako, tada jis nusizengia sukurtom taisyklem mokykloje ir namuose. Verkdamas man prisiekineja, kad reikia tada labai daug melstis. Zinoma, bandziau ji paraminti padeti sudelioti viska i lentynas pagal Rojaus Trejybes ir AS ESU vedima. Neviena karta susilaikiau ir nepasakiau tos gyvos tiesos labai jam naudingos zinodama jo mamos buda ir jausdama kataliku mokyklos pagal biblija sudaryta programa, kuri klaidina jau mazuliukus vaikucius ir veda i tamsiausius laukus.
Ir dabar noriu ikelti tau kopija mano anuko mamos parasyta man elektroniniu pastu siandiena. Stai ji:
"labas vakaras.norejau papasakoti apie deimi.jis turejo konflikta su tikybos mokytoja.visko pasekoje ir man teko pabuti ant kilimelio. Deimis pamokoje irodinejo, kad velniai isnaikinti jau, o tai pasak mokytojos nesutampa su medziaga kuria jie moko. Deimis akcentavo, kad apie tai jam pasakoja mociute. Mokytoja manes klause kodel leidziu i tikinciuju mokykla vaika jei mokome ji priesingai nei sako biblija. tikrai buvo geda, tad noriu paprasyti jusu , kad jei pasakojat jam kazka tai mokykit taip kaip jus babyte moke ar mus mokykloje, kad Deimis nebeturetu problemu, nes vaikas tiki viskuo ka jam sakome mes. lai suzino pirma tai ka ir mes ismokome, o paskui pats pasirinks ka tiketi ar netiketi. apie tai su Deimiu nekalbejau, nes vaikas gincijosi tik del to, ka pats suzinojo is jusu. tikrai buvo geda, stovejau kaip pati, kad pirmoke prisidirbus... aciu uz supratima."
KOKIA GYLI TAMSA, GUDUMA IR GYLUS TAMSUS MISKAS MOKYKLOJE, SEIMOJE, VISUOMENEJE IR VISUR KUR TIK PASUKI GALVA.
Zinok ima toks juokas, net susilaikyti negaliu… Perskaiciusi si gauta laiska tik meldziausi ir dekojau Rojaus Trejybei ir AS ESU uz pazadinima ir gyva vedima su meile ir sviesa.
Tikejau ir jauciau, kad tamsa aplinkui. Bet, kad tokia TAMSA, ir dar mokykloje, esu pribloksta. Kai pats is visos sirdies eini tuo gyvu sviesos, meiles keliu per atsiverima Rojaus Trejybei, ir AS ESU nesinori tiketi, kad zmones neiesko, kas tikra, kas gyva. O eina kaip akla banda , kur lengviau, ir nereikia nieko galvoti ar pasidarbuoti vardan visu. Biblijiniai rastai ir supelyjusios dogmos svarbiau uz gyvos mazo vaikelio atsiverusios sirdeles skambesi. Ir tai kalba jaunos moterys, kuriu rankose tokia atsakomybe- vaiku ir busimos visuomenes ateitis. Kaip tu ir sakai, perduodamuose mokymuose, kuriu klausausi internete, stiprybe ir sviesa gludi tik musu visu einanciu gyvuoju keliu atsiverime is visos savo esybes ROJAUS TREJYBEI IR AS ESU, kad prisipilde gyvu meiles virpesiu galetume sviesti, kaip ryto zvaigdzdes i kurinija, i savo aplinka broliams ir sesems ir butume naudingi visu musu labui. Tas issukis mane labai sustiprino. Ir dabar labai norisi pasakyti- manoji valia, kad butu Tavoji valia.
Mielas sielos broli Algimantai, is visos sirdies buk apkabintas meiles. Laima.
----------------------
Taigi, mano mylimieji, Visatos Programose skamba ir Laimos šio laiškelio eilutės – urantų ELITO – gyvos šviesos ir meilės mintys, kurios ir yra iš Rojaus Trejybės-AŠ ESU – MŪSŲ VIENINTELIŲ IR AMŽINŲJŲ TĖVŲ – gyvos ir kupinos meilės mintys ir teiginiai, kuriuos galima PATIRTI, ir kuriuos patiria KIEKVIENAS NUOŠIRDUS MŪSŲ DVASIOS BROLIS IR SESĖ.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Dokumentų sąrašas
Spausdinti
Grįžti atgal