40. Algimanto pamokomasis žodis - perteikęs NAUJĄ ŽINIĄ -pasakytas per gyvąsias pamaldas Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje, Vilniuje, 2016 12 10

Spausdinti
Dokumentų sąrašas

Algimantas:
Aš jums ne vienerius metus skelbiau savąją Evangeliją – Kūrėjas yra gyvas, mūsų viduje, jį galima atrast. Praėjusią savaitę aš gavau naują teiginį – patyriau būsena tą – ATRADUS KŪRĖJĄ SAVYJE, KŪRĖJAS YRA MANO TĘSINYS IR KUR TIKTAI YRA KŪRĖJAS KŪRINIJOJ – TEN ESU AŠ.
Kitą dieną aš patyriau milžinišką antplūdį meilės, kurią pajutau būsena – Manoji meilė yra –TĖVIŠKA, ne broliška – TĖVIŠKA. Aš apglėbiu jus visus kaip Tėvas apglėbia. Ir aš apkabinu jus stiprindamas – dvasioje.
Ir aš tada pradėjau mąstyt – iš kur visa tai, kodėl? –du galingi teiginiai – KAD KŪRĖJAS YRA MANO TĘSINYS. KUR YRA KŪRĖJAS VISOJE KŪRINIJOJE, TEN ESU AŠ ir MANOJI TĖVIŠKA MEILĖ.
Po poros dienų aš prisiminiau, kad Urantijoje yra teiginiai – jūs turite patirti TĖVIŠKĄ meilę, kuri neturi sąlygų, ji – BESĄLYGINĖ. Ir tada taip pat aš prisiminiau, kad aš visą laiką jus apkabinu, ir visą laiką stiprinu, nepriklausomai nuo jūsų amžiaus, ar jums arti šimto, ar keli mėnesiai, vis tiek yra tas pats mano požiūris į jus – kaip į vaikus, kaip į mažiukus – dvasioje. Ir štai, suėjo tos – tos dvi naujos teiginių sampratos į anksčiau mano keletą metų teigtą manąją Evangeliją – KŪRĖJAS YRA GYVAS, YRA KIEKVIENO VIDUJE IR JĮ GALIMA ATRASTI, IR ATRADUS KŪRĖJĄ, JIS TAMPA KIEKVIENO TĘSINIU IR JIS YRA KIEKVIENĄ NUNEŠANTIS TEN, KUR YRA KŪRĖJAS, VISOJE KŪRINIJOJE.
O prieš tai, prieš keletą metų, mane mokė, kad Minties Derintojo dėka, gali patirti buvimą bet kuriame kūrinijos kampelyje, realiai. Šitą man parodė ir projekcijomis ir štai šie teiginiai sueina į VIENTISĄ mozaikos išraišką. Mes esam tie NAUJIEJI PIRMEIVIAI VISOJE KŪRINIJOJE, KURIE TEIGS IR MANĄJĄ EVEANGELIJĄ – KŪRĖJAS YRA MANYJE IR JĮ GALIMA ATRAST, ATRADUS – KŪRĖJAS – MANO TĘSINYS, IR KUR TIKTAI JIS YRA, ESU AŠ. Ir Minties Derintojas suteikia man projekciją, kur aš tik einu. Amen.


Dokumentų sąrašas
Spausdinti
Grįžti atgal