93. Ar verta urantams savo mažuosius vaikus leisti į vaikų darželį? 2017 10 01

Spausdinti
Dokumentų sąrašas

Jurgitos klausimas man ir sampratos -
Šeima ir turi suvaidinti pagrindinį vaidmenį, kad žmonija pasuktų dvasinio vystymosi keliu. Dėl to jokie vaikų lopšeliai ir darželiai šitokios užduoties išspręsti negali. Ši užduotis numatyta vien tik šeimai. Todėl, palaipsniui, vaikų lopšeliai ir darželiai išnyks, nes jiems nebebus poreikio. Visi vaikai augs tik šeimose. Našlaičiai bus įsūnyti irgi visi. Dabar mano žodžiai jums neatrodo įtikinami. Tačiau bus būtent taip, kaip sakau aš. Pamestinukų vaikų taip pat nebeliks. Kad šitas laikas ateitų greičiau, daug priklauso nuo jūsų, kiekvieno, asmeninio apsisprendimo atsigręžti į Tėvą, surasti Jį savo viduje, ir savo visus darbus paskirti tik Jam, visą savo gyvenimą pašvęsti tik Jam ir gyventi pilnakraujį ir labai aktyvų kasdienį gyvenimą, tik jam suteikiant Tėvo meilės ir tarnavimo motyvą. (Jėzus Kristus KALBU JUMS VĖL. Antrasis leidimas su papildiniu, 231-01)

Brangus Algimantai, man iškilo klausimas apie vaikų lopšelius ir darželius – leisti į juos savo vaikus urantams ar neleisti? Jėzus Kristus šioje citatoje aiškiai pasako apie tai, apie vaikų auklėjimą šeimose. Man, ir kitiems urantams, aš manau kyla toksai klausimas, ir jis kelia daug abejonių ir nerimo, todėl aš noriu tavo, Algimantai, išplėsto šviesos mokymo šiuo klausimu, tačiau pirmiausia žemiau pateiksiu savo mintis.
Aš vis aiškiau matau dabartinės švietimo sistemos žalą, o ne naudą, nes ji ne šviečia, o žaloja mažylio vaiko vystymąsi ir augimą taip, kaip yra numatęs Kūrėjas, kad vaikas nuo mažens būtų auginamas gyvu ir oriu Rojaus Trejybės-AŠ ESU sūnumi ar dukra, mylinčioje žemiškųjų tėvų šeimoje, atradusių Gyvą Kūrėją savyje. Pats žodis „švietimas“ liudija šviesą, veikimą šviesos motyvu, o tai įmanoma tik atradus Gyvą Kūrėją savyje. Štai vakar dalyvavau savo žemiškosios motinos gimtadienyje ir iš vienos giminaitės, ten dalyvavusios – beje, ji dirba vidurinės mokyklos direktore viename nedideliame miestelyje – išgirdau tokias mintis, kad ar verta aukoti savo karjerą vardan mažylio vaiko ir sėdėti namuose? Ir tuoj pat atsakė – ne. Ji pritaria savo mažamečio anūko, kuriam beveik pusantrų metukų, leidimui į lopšelį, kai jo žemiškoji mama aktyviai kopia karjeros laiptais, gavo aukštas vadovės pareigas. Šitaip gyvena daugybė šiuolaikinių moterų, kurios siekia karjeros aukštumų, ir kuo aukštesnių postų, vadovų postų, jų vaikus auklėja lopšeliai ir darželiai, o šiuose, kaip žinome, gyvos šviesos nė su žiburiu nerasime, juose nėra garbinamas Kūrėjas – Rojaus Trejybė-AŠ ESU, nėra gyvos maldos prieš maistą, nėra pokalbių apie Gyvą Kūrėją, nes Jo nėra atradę patys įstaigos darbuotojai. Kas gaunasi? Auga nešviesi ir negyva jaunoji karta, būsimi vadovai ir kitokie įvairių sričių specialistai, auga be patiriamos meilės net savo žemiškose šeimose, jau nekalbant apie Gyvo Kūrėjo meilę ir šviesą. Pasekmes tokios visuomenės, valstybės, civilizacijos jau vis aiškiau ir aiškiau matau, jaučiu, kaip ir kiti urantai, ir jos krypsta į vis didesnę degradaciją. Aš suprantu, jog reikia užsidirbti pragyvenimui, sunku išgyventi materialiai, darbas yra svarbus, o dar svarbiau šviesus kiekvieno veiksmo motyvas, tačiau viso šito sąskaita žalojami vaikai, jų protai nuo mažens nėra šviesinami. Tačiau pasak tos mano giminaitės karjeristės – vaikai turi būti tarp vaikų, turi išmokti bendrauti, dalintis daiktais, išmokti žaisti, būdami lopšeliuose, darželiuose. Taip pat internete skaičiau, jog dabar atsiranda tokių šeimų, kurios sąmoningai neleidžia vaikų į darželius, net mokyklas, nes jau pastebi jų žalą, o ne naudą vaiko vystymuisi.
Ir štai išdėsčius savo mintis, kyla įvairių prieštaravimų – tai kaip gi reiktų iš tikrųjų šviesiai, teisingai ir išmintingai elgtis mums urantams, ypač urantėms žemiškosioms motinoms, auginančioms mažylius vaikus, einant gyvuoju Rojaus Trejybės-AŠ ESU keliu?

Su Kūrėjo meile, Jurgita


Miela Jurgita, tu paklausei, ir labai gerai savo samprata taip pat ir atsakei į savo klausimą. Tuo tarpu aš savo įžvalga tavo atsakymą išplėsiu, kad mano paaiškinimas padėtų ir urantams tvirčiau apsispręsti.

Taigi, ar leisti urantams savo vaikus į vaikų darželį? Atsakymas vienareikšmis - jokių būdu neleisti, jeigu norite įdiegti savo palikuonims Kūrėjo Šviesos ir Tikrovės charakterio pasireiškimo įgūdžius.

Dabartiniai kolektyviniai vaikų ūkeliai neturi nieko bendro su Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU - aukšto dažnio virpesių sklaida, dėl to vaikai iš viso nėra lavinami kaip Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU - tikrovės asmenybės, todėl darželyje vaikai ir pradeda sirgti, kai namuose tiek ligų iš viso nepatyrė, nes namuose, jausdami aukštesnio dažnio energinius virpesius, kuriuos skleidžia vaikus mylintys tėvai, jie gyveno tokiame energiniame lauke, kurio nėra darželyje, kur auklėtojos ateina į darbą ne Kūrėjo Meilės motyvu, o vieninteliu tikslu - savanaudišku - užsidirbti pragyvenimui. Dėl to tokioje aplinkoje vyrauja žemo energinio dažnio virpesių laukas, ir vaikas labai greitai pajunta tokių virpesių poveikį, kuris ir netrunka pasireikšti jų organizmo imuniteto susilpnėjimu, o tada jau ir įvairiomis ligomis, kurių namuose nebuvo nė kvapo.
Tačiau tuomet grandinė ima išsitęsti - tėvai irgi sunerimsta, tik atidavę vaiką į darželį, jie jau gyvena strese ir nuolatinėje įtampoje - kaip ten jam, ar viskas gerai, ar neatsitiko ko? Visa toji įtampa niekada nedingsta, net ir atlėgus stresui, visi iki vieno virpesiai pasąmonėje išlieka, ir nuolat kaupiasi pasąmonėje kaip beribiame rezervuare. Dėl to ir pačių tėvų virpesiai smunka į žemesnį dažnį, kuris pasklinda ir namuose, jau sugrįžus po darbo, ir vaiką parsigabenus - būtent parsigabenus - iš darželio namo, kai ir pats parsigabenimas - kaip trapios prekės iš parduotuvės - irgi visą laiką įtampoje - kad tik nieko jam neatsitiktų, kada ypač aktualu vežant mašina, ir prastu oro, per šaltį ir pūgą, per liūtį ar karštį - tad šitaip kasdien parsigabenami ir žemo dažnio virpesiai, kurie jau nusmukdo ir vaiko virpesius, tad ir namuose nebėra tokių virpesių, kokie buvo dar tuomet, kada vaikas visą laiką būdavo namuose su motina - su jos meile apkabintas ir išglamonėtas - nuo ryto iki vakaro, ir papildytas-sustiprintas energinis virpesių laukas, grįžus mylinčiam tėvui, kuris dienos metu galėjo ramiai ir pasitikėdamas, kad nieko blogo namuose neatsitiks per visą dieną, kada namuose yra jo partnerė - vaiko motina - atsidavusiai dirbti, kad aprūpintų šeimos pragyvenimą.
Toks aukšto energinio dažnio virpesių laukas - tai žemiškųjų tėvų investiciją į šeimos gerovę jų pastangomis gyventi Kūrėjo vedimu iš vidaus. Tokių investicijų nesuteikia nė vienam vaikui nė vienas darželis, nė viena auklėtoja, nė vienas tėvas ar motina, kurie nėra atradę Rojaus Trejybės-AŠ ESU savyje. Todėl ir jų žaidimai, kurių jie moko vaikus darželyje, vaikų charakterio ne tik nelavina, bet jį žaloja, nes skatina beprasmį judrumą ir net savanaudiškumą, kada siūloma rungtyniauti, kuris greitesnis, vikresnis, kada rengiami kokie nors konkursai.
Apskritai, vaikų darželiai yra žalojantį vaikų mąstymą tamsios valstybės sukurta prieš Kūrėjo valią nusikalstama sistema, tad jų neturėtų būti iš viso, nes tik šeima - ir tik ji - turi ugdyti vaiką savo namuose Kūrėjo sūnumi ar dukra. Jokių karjerų negali būti vaiko gerovės sąskaitą ir ateities kartų tolimesnio gyvenimo tamsoje kaina.
Kadangi aplinka yra tamsi, tai ji ir nesuvokia savosios tamsos pragaištingumo ateities kartoms. Kada nebuvo jokių darželių iš viso, biologine prasme, vaikai buvo daug stipresni, atsparesni negu dabartiniai vaikai.
O tokie vaikų kolektyviniai ūkiai yra beprasmiai ir kenksmingi - sugadina asmenybės individualumą ir siekį būti savimi, nes niekas ir nemoko būti savimi, kadangi niekas net nesuvokia, ką reiškia būti savimi, todėl daželyje nėra jokio sveiko mąstymo, kurį nuo pat mažumės pradeda vis stipriau užgožti jau prasikalantis ir vis augantis noras būti geriausiu, populiariausiu, gražiausiu, bet tik ne Kūrėjo sūnumi ar dukra. O visa tai veda link proto degradavimo, fizinio organizmo imuniteto silpnėjimo, ligų, klaidingo mąstymo, klaidingų sprendimų jau mokykloje, kur irgi nėra nė spindulėlio Kūrėjo gyvosios Šviesos, tad tolimesnė darželio iškreipto mąstymo klaidingų sprendimų virtinė atveda į nemokėjimą nuoširdžiai bendrauti ir bendradarbiauti su savo bendramoksliais, iš to gimsta susiskaldymas į grupes net klasės viduje, nemokėjimas bendrauti su mažesniais mokiniais, atsiranda patyčios silpnesnių atžvilgiu, nusikaltimai, nesusikalbėjimas su mokytojais, o dar tolimesni klaidingi sprendimai būna jau renkantis sau partnerį ar partnerę savo šeimos sukūrimui, ir labai greitai nauji nusivylimai ir savo šeimoje, ir darbe-darbuose, ir net santykiuose su tais pačiais savo tėvais, kurie ir atvedė savo kažkada mažą atžalą į vaikų kolektyvinį ūkį, pavadintą vaikų darželiu.

Aš čia tik ledkalnio viršūnę pajudinau, kas laukia tų vaikų, kurie patirs vaikų darželio įtaką, ir laukia per jų visą sužalotą, sugadintą gyvenimą šioje planetoje.

O tada nebeturės gyvenimo ir ramybės ir tų buvusių mažylių tėvai. O priežastis tų visų kančių bus būtent tėvų tamsumas ir neišmanymas atvedus savo mažylius į darželį dėl savosios tariamos karjeros.

Kada jūs žvelgiate tik į atskirą segmentą laiko atžvilgiu - metus, penkerius, dešimtį metų, jūs ir nepastebite tokios žalos, dėl to jums būtina pažvelgti Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU - įžvalga tūkstančių metų etapais, kad pamatytumėte, kokią žalą padaro dabartiniai klaidingi sprendimai vien tik savo tariamos - ir labai trumpalaikės - karjeros labui.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas

 

 


Dokumentų sąrašas
Spausdinti
Grįžti atgal