Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Dievybės visagališkumas nereiškia galios padaryti tai, kas nepadaroma.

"Dievybės visagališkumas nereiškia galios padaryti tai, kas nepadaroma.
"...net ir begalinis Dievas negali sukurti kvadratinių apskritimų arba negali padaryti blogio, kuris iš esmės būtų gėris. Dievas negali padaryti į Dievą nepanašių dalykų. Asmenybės bruožas tuo pačiu metu negali būti į Dievą ir panašus, ir nepanašus." (1299-01)
Kviečiu jus pamąstyti apie tokius dalykus, ko Dievas negali padaryti ir kodėl.


Algimantas
2006-06-25 09:56:11

Komentarai

klausyk mielasis broli golgoto, nu ne visai į temą, nu bet šiek tiek, tu kaip nors suprasi juk, gyvenu su gyvūnais, pagrinde su jaučiais, o miegu su katinu, ryte, kai sveikinuosi su juo ir glostau jį bei glamonėju, apima tokie palaimingi virpesiai ir katiną ir mane, jis mane jaučia aš jį, na aš ne zoofilas, bet tie virpesiai, tas meilės pakantumas yra daugmaž toks, kaip ir kitoms būtybėms, tu ką nors supranti?

Klarkas
2006-07-14 10:54:34



tavo pirmas supratimas teisingesnis.

golgoto
2006-07-14 18:41:52



Na va, gal cia tavo padeka uz paaiskinima, o as visai kitaip supratau. Taip jau su tais zodziais buna...

Audrys - golgotui
2006-07-14 10:46:46



O ar zinai, golgoto, kad zmogiskoji kalba turi tokia savybe: sakoma viena, o suprantama kita. Taip ir atsiranda nesusipratimai, kuriais neretai pasinaudoja demagogai (bet tai jau ne apie tave ir ne apie Jona)

Audrys
2006-07-13 14:51:11



tai apie ką tada rašai, kad apsirinkama, kad nesusipratimų, nesusikalbėjimų, absurdų daug ??

golgoto
2006-07-13 14:00:42



tai aš tau golgoto ir sakau kad sueina galai, kaip kitoj temoj ką tik parašiau. Kas gi dar neaišku? O aš kaip tik tikiu ne bet kuo ir ne bet kada. Ir UK netikiu, beje. Bet Dievu tikiu. Ir tie skirtumai tarp mano tikėjimo ir UK atsispindi mano komentaruose - iškeltuose klausimuose arba pateiktuose atsakymuose. Aš nesakau, kad esu 100% teisus visais klausimais, to visai ir nereikia. Kai kuriais klausimais abejoju, dėl kitų visai nesuku galvos, yra ir tokių, dėl kurių turiu tvirtą nuomonę.

Jonas
2006-07-13 12:57:41



jonai, a tai kokio velnio tu tiki bet kuo bet kada ? ar savo nuomonės neturi gyvenime ? o sakai ir darbą normalų turi, ir pajamas... kažkaip galai nesueina...

golgoto
2006-07-13 12:38:58



jeigu derintojų ieškai išorėje - nuolat abejosi, jei savy randi atsakymus - bent jau eini ta kryptimi... į tikslą...

varno
2006-07-13 12:32:34



Ale gaunasi taip, kad apsirinkama nejučia, be jokios baimės. Derintojas padrąsina, pasako, kad čia yra TIESA, ir pirmyn. Tai kuo toliau pirmyn šita kryptim, tuo daugiau nesusipratimų, nesusikalbėjimų, absurdų ir t.t.... Tai kur gi taip nueisite, mielieji?

Jonas
2006-07-13 11:31:15



gerb.Rimantai, o iš kur mes tuos klausimėlius traukiam,jei ne iš derintojų savo?Ta atramėlė ir sako mums ,kad Algimantas velnių prišveitęs.:)

atraminis
2006-07-13 11:35:10




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal